Vyřízení půjčky snadno a rychle
Vyřízení půjčky snadno a rychle

Rychlá půjčka pro dlužníky

Pokud člověk potřebuje rychle půjčit peníze a ještě k tomu již v nějaké bance či jiné finanční instituci dluží větší částku peněz, je naprosto zřejmé, že u banky má tento jedinec velice malou šanci získat další půjčku. Rychlé půjčky téměř pro kohokoliv, tedy i pro zadluženou osobu, jsou totiž na českém finančním trhu doménou nebankovních institucí.

Tyto půjčky lze zpravidla získat bez doložení pravidelných příjmů a bez toho, že by pracovníci finanční instituce nahlíželi do Bankovního registru klientských informací, Nebankovního registru klientských informací a registru SOLUS, což je právě důvod toho, proč půjčku mohou čerpat i zadlužení lidé.

Avšak samozřejmě to není bez určitého „háčku“ – to, že mohou rychlou půjčku čerpat téměř všichni zájemci, je většinou také finančními institucemi zohledněno v cenách těchto půjček, které jsou zpravidla o hodně dražší než půjčky bankovní.

I rychlé půjčky však mají stejně jako bankovní půjčky určitá omezení, která však netkví v jejich omezené dostupnosti, tak jako tomu je u bank, ale naopak se skrývá v jejich omezené výši a v omezené době splatnosti, protože:

  • rychlé půjčky jsou zpravidla poskytovány pouze do výše pěti (nebo případně u některých institucí do výše deseti) tisíc a
  • jejich splatnost si zpravidla může žadatel o půjčku určit sám, ale pouze v institucí stanoveném limitu, kterým je zpravidla doba jednoho měsíce od čerpání půjčky.

Výše uvedená omezení mohou být v některých případech upravena, a to např. tehdy, pokud se jedná na základě dosavadních zkušeností konkrétní finanční instituce o spolehlivého klienta, se kterým se nepředpokládají ani v případě další půjčky žádné komplikace.

Na závěr je vhodné uvést, že rychlé půjčky pro dlužníky jsou zpravidla sjednávány prostřednictvím telefonu nebo internetu, proto je vždy lepší vybírat si věrohodné společnosti a nikdy nevyužívat podezřelé nabídky půjčky, ve kterých jsou např. požadovány platby předem, nebo je třeba komunikovat s využitím vysoce zpoplatněného telefonního čísla.Rychlá půjčka - Vyřízení snadno a Online